Odznaka Honorowa

Lista uczniów do Odznaki Honorowego Ucznia 2023/2024

  1. Beniamin Krawczyk – 5 PTEA –  5,63 – 1/183/2023/2024 t. ekonomista
  2. Lazari Elina – 5 PTOŻ –  5,46 – 2/184/2023/2024 t. organizacji turystyki
  3. Maja Paczkowska – 5 PTOŻ –  5,33 – 3/185/2023/2024 t. żyw. i usług gastronom.
  4. Karolina Stanisławska – 5 PTEA –  5,26 – 4/186/2023/2024 t. ekonomista
  5. Oliwia Gorczyc – 5 PTSH – 5,22 – 5/187/2023/2024 t. hotelarz
  6. Dagmara Markowska – 5 PTEA – 5,22 – 6/188/2023/2024 t. ekonomista
  7. Zuzanna Wiśniewska – 5 PTSH – 5.11 – 7/189/2023/2024 t. spedytor
  8. Zuzanna Szymczak – 5 PTOŻ – 5.1 – 8/190/2023/2024 t. żyw. i usług gastronom.
  9. Nikola Pasiut – 5 PTSH – 5,07 – 9/191/2023/2024 t. spedytor
  10. Oliwier Mędrek – 4 LP – 5,06 – 10/192/2023/2024 kierunek policyjny
  11. Julia Zaboroś – 4 LP – 5,06 – 11/193/2023/2024 kierunek policyjny
  12. Michał Cięszczyk – 5 PTI –   5,00 – 12/194/2023/2024 t. informatyk
  13. Wiktoria Darmstetter – 5 PTOŻ – 5,00 – 13/195/2023/2024 t. żyw. i usług gastronom.
  14. Julia Burdach – 5 PTSH – 4,98 – 14/196/2023/2024 t. spedytor
  15. Kacper Korzeniewski – 5PTI –  4,96 – 15/197/2023/2024 t. informatyk
  16. Teresa Tatulińska – 5 PTEA – 4,93 – 16/198/2023/2024 t. ekonomista
  17. Patrycja Łątkowska  – 5 PTEA – 4,85 – 17/199/2023/2024 t. ekonomista
  18. Barbara Rychlik – 5 PTEA – 4,85 – 18/200/2023/2024 t. ekonomista
  19. Anny Brzozowskiej – 4 LW – 4,82 – 19/201/2023/2024 kierunek wojskowy
  20. Dominik Zyska – 5PTI –  4,82 – 20/202/2023/2024 t. informatyk
  21. Wiktoria Piasecka – 5 PTOŻ –  4,77 – 21/203/2023/2024 t. organizacji turystyki

Lista uczniów do Odznaki Honorowego Ucznia 2022/2023

  1. Paulina Kubów – liceum ogólnokształcące  – 1/168/2022/2023
  2. Żybura Kinga – technik  analityk –  2/169/2022/2023
  3. Lipka Kacper Ryszard – technik  spedytor – 3/170/2022/2023
  4. Szulkowska Patrycja – technik  żywienia i usług gastr. – 4/171/2022/2023
  5. Jarzynka Kinga –technik ekonomista – 5/172/2022/2023 
  6. Laskowski Antoni Włodzimierz – technik  spedytor –  6/173/2022/2023
  7. Kaczorek Kinga – liceum ogólnokształcące  – 7/174/2022/2023
  8. Podolska Zuzanna – technik ekonomista – 8/175/2022/2023
  9. Klimek Weronika – technik organizacji turystyki – 9/176/2022/2023
  10. Roznerska Daria Aleksandra – technik organizacji turystyki – 10/177/2022/2023
  11. Bukowski Mateusz – technik  spedytor – 11/178/2022/2023
  12.  Klawon Szymon – technik ekonomista – 12/179/2022/2023 
  13. Narwojsz Maciej – technik ekonomista – 13/180/2022/2023 
  14. Kamińska Marika – technik hotelarstwa – 14/181/2022/2023 
  15. Kołaczkowska Aniela – liceum ogólnokształcące  – 15/182/2022/2023

Abiturienci  wyróżnieni Odznaką Honorowego Ucznia w roku szkolnym 2021/2022

  • Zakrzewska Karolina  – 4 TSŻ – 1/153/2021/2022    t. spedytor
  • Kołodziejczyk Aleksandra  – 4 THO –   2/154/2021/2022   t. obsługa turystyczna
  • Rogala Patrycja – 4 TE –  3/155/2021/2022 – t. ekonomista
  • Makar Kaja – 4 THO –   4/156/2021/2022   obsługa turystyczna
  • Łożyński Jakub – 4 ATI –  5/157/2021/2022  technik informatyk
  • Ruciński Bartłomiej – 4 ATI –  6/158/2021/2022  t. analityk
  • Rudnicka Ewelina – 3 GLPW –  7/159/2021/2022 – policja
  • Świniarska Marlena – 4 TE –  8/160/2021/2022 – t. ekonomista
  • Oryl Julia – 3 GLPW –  9/161/2021/2022  –   policja
  • Gergola Marika – 4 TE – 10/162/2021/2022 – t. ekonomista
  • Antoszewska Zuzanna – 3 GLPW – 11/163/2021/2022  policja
  • Dolecki Marcin – 4 TSŻ –  12/164/2021/2022  t. spedytor
  •  Watkowska Julia – 4 TE –  13/165/2021/2022 – t. ekonomista
  • Łukasiewicz Mateusz – 4 ATI –  14/166/2021/2022 t. analityk
  • Reszka Mateusz – 3 GLPW –  15/167/2021/2022  wojsko

Abiturienci  wyróżnieni Odznaką Honorowego Ucznia w roku szkolnym 2018/2019

  1. Daria Krajzewicz – 5,52 – IV TE – 1/122/2018/2019
  2. Wiktoria Klinicka – 5,24 – IV TE – 2/123/2018/2019
  3. Michał Kikoła – 5,23 – IV TIH (technik informatyk) – 3/124/2018/2019
  4. Patrycja Tkaczyk – 5,19 – IV ATO (technik analityk) – 4/125/2018/2019
  5. Karolina Szulc – 5,07 – IV ATO (technik obsługi turystycznej) – 5/126/2018/2019
  6. Sandra Empel – 5,04 – IV TE – 6/127/2018/2019
  7. Wioletta Maciejewska – 4,96 – IV ATO (technik obsługi turystycznej) – 7/128/2018/2019
  8. Daria Góralska – 4,92 – IV ATO (technik analityk)   – 8/129/2018/2019
  9. Anna Miłakowska – 4,92 – IV TE – 9/130/2018/2019
  10. Angelika Czajkowska – 4,90 – III LW – 10/131/2018/2019
  11. Angelika Kopczyńska – 4,81 – IV ATO (technik analityk)   – 11/132/2018/2019
  12. Angelika Lewandowska – 4,80 – IV TE – 12/133/2018/2019
  13. Karolina Kicińska – 4,76 – IV TE – 13/134/2018/2019
  14. Natalia Kłosińska – 4,76 – IV TE – 14/135/2018/2019

Abiturienci  wyróżnieni Odznaką Honorowego Ucznia w roku szkolnym 2017/2018

1. Kamila Róża Krysiak – technik ekonomista  – 1/118/2017/2018
2. Emilia Paulina Róg– technik ekonomista  – 2/119/2017/2018
3. Arkadiusz Brzozowski – technik informatyk  – 3/120/2017/2018
4. Kamila Wiśniewska – technik obsługi turystycznej  – 4/121/2017/2018
5. Natalia Dorota Baniewicz – technik ekonomista – 5/122/2017/2018

Abiturienci  wyróżnieni Odznaką Honorowego Ucznia w roku szkolnym 2016/2017

1. Monika Golińska – technik hotelarstwa – 1/102/2016/2017
2. Agnieszka Majkowska – technik żywienia i usług  gastronomicznych – 2/103/2016/2017
3. Martyna Warszawska – technik ekonomista  – 3/104/2016/2017
4. Mateusz  Sawka  – liceum ogólnokształcące – 4/105/2016/2017
5. Andżelika Sobota – technik ekonomista – 5/106/2016/2017
6. Karolina Malinowska  – liceum ogólnokształcące  – 6/107/2016/2017
7. Aleksandra Rosochacka – technik ekonomista – 7/108/2016/2017
8. Katarzyna Wojciechowska – technik ekonomista – 8/109/2016/2017
9. Angelika Chuda – liceum ogólnokształcące – 9/110/2016/2017
10. Aleksandra Dorosz – technik ekonomista – 10/111/2016/2017
11. Anna Kołodziejska – technik obsługi turystyki – 11/112/2016/2017
12. Paulina Zawalich – technik żywienia i usług gastronomicznych – 12/113/2016/2017
13. Olga Grubska – technik obsługi turystyki – 13/114/2016/2017
14. Paulina Kędzierska – technik obsługi turystyki – 14/115/2016/2017
15. Klaudia Tomaszewska – technik obsługi turystyki – 15/116/2016/2017
16. Marcin Kowalczyk – liceum ogólnokształcące – 16/117/2016/2017

 

Abiturienci  wyróżnieni Odznaką Honorowego Ucznia w roku szkolnym 2015/2016

Aleksandra Werner – technik hotelarstwa – 1/95/2015/2016

Patrycja Werner – technik hotelarstwa – 2/96/2015/2016

Amelia Zdziebłowska – liceum ogólnokształcące – 3/97/2015/2016

Oliwia Żaneta Maćko – liceum ogólnokształcące – 4/98/2015/2016

Konrad Korsch – liceum ogólnokształcące – 5/99/2015/2016

Małgorzata Katarzyna Barnik – technik ekonomista – 6/100/2015/2016

Maria Magdalena Barnik – technik ekonomista – 7/101/2015/2016

Rok szkolny 2012/2013

Arkadiusz ŁukaszKrajzewicztechnikum ekonomiczne
MaciejWiktorowicztechnikum informatyczne
MarekPiłattechnikum ekonomiczne
KrystianGrabowskitechnikum ekonomiczne
MagdalenaKopczyńskatechnikum ekonomiczne
NataliaDemczuktechnikum hotelarskie
Adam MarceliNadaratechnikum informatyczne
PatrykWoszewskitechnikum informatyczne

Rok szkolny 2011/2012

EwelinaCzerwińska1/59/2011/2012TE
PaulinaKowalczyk2/60/2011/2012THT B
PawełPiętka 3/61/2011/2012TE
EwelinaPyrzanowska 4/62/2011/2012THT B
JolantaRekowska 5/63/2011/2012TE
NataliaZambrowicz 6/64/2011/2012TE
MichałKowalski7/65/2011/2012TI A

Rok szkolny 2010/2011

MagdalenaMakrocka1/43/2010/2011TE
PaulinaFurmanek2/44/2010/2011TE
WojciechBieńkowski3/45/2010/2011TIA
AgnieszkaPiłat4/46/2010/2011THTB
AleksandraKwiatkowska5/47/2010/2011TE
AleksandraRadecka6/48/2010/2011TE
MagdalenaDobrzeniecka7/49/2010/2011THTB
EwelinaGamrat8/50/2010/2011TE
PatrycjaWąsiewska9/51/2010/2011THTA
MonikaMakar10/52/2010/2011TE
PawełWąsowski11/53/2010/2011TIA
AngelikaGrabowska12/54/2010/2011THTA
MarlenaErdman13/55/2010/2011TE
MonikaGrabowska14/56/2010/2011TE
GenowefaMirosław15/57/2010/2011TE
WojciechSzczepański16/58/2010/2011TH

Rok szkolny 2009/2010

MagdaBogucka1/38/2009/2010TE
NataliaDongowska2/39/2009/2010TE
WiolettaJaworska3/40/2009/2010TH
PaulinaKasperowicz4/41/2009/2010THT
AnnaSotnik5/42/2009/2010TE

Rok szkolny 2008/2009

ChrzanowskaMagdalena1/28/2008/2009IVB
CiulakJoanna2/29/2008/2009IVTHTB
DubickaBarbara3/30/2008/2009IVB
GrzelakWeronika4/31/2008/2009IVTHTB
MakowskaJoanna5/32/2008/2009IIIL
MirosławEwelina6/33/2008/2009IVF
PiłatNatalia7/34/2008/2009IVF
RoszakAnna8/35/2008/2009IVTH
SzybkowskaPatrycja9/36/2008/2009IVF
ZamanaEwelina10/37/2008/2009IVTHTB
(Odwiedzin: 866 ,Dzisiaj : 1 )