EKONOMIK TRZECI W WOJEWÓDZTWIE !!!

Posted on Posted in Bez kategorii

Drużyna chłopców naszej szkoły zajęła 3 miejsce w Wojewódzkim Finale Turnieju Piłki Nożnej  „Moje Boisko Orlik” organizowanym przez Warmińsko – Mazurski Szkolny Związek Sportowy.
Turniej finałowy odbył się 19 października w Białej Piskiej i był zwieńczeniem wcześniejszych turniejów regionalnych oraz półfinałowych. Uczniowie reprezentujący naszą szkołę we wcześniejszych fazach turnieju mierzyli się między innymi z drużynami z Morąga, Ornety, Braniewa i Nidzicy.
Do turnieju finałowego dostały się  cztery najlepsze szkoły z województwa Warmińsko Mazurskiego: ZS Biała Piska, ZSS Ełk, ZSZiO Nidzica  oraz ZSZ im S.Petȍfi.
Turniej stał na bardzo wyrównanym poziomie i tylko zaangażowanie i wola walki decydowała o wynikach spotkań.
Młodzi piłkarze z naszej szkoły rozpoczęli od przegranego meczu z Ełkiem, aby następnie wygrać z drużyną z Białej Piski.
W decydującym meczu z Nidzicą padł remis, który ostatecznie zapewnił nam trzecie miejsce.
Rozdano również nagrody indywidualne dla najlepszego zawodnika, króla strzelców i najlepszego bramkarza, którym został Maciej Pietkiewicz.

WYNIKI:
ZSZ  Ostróda – ZSS Ełk 0:3
ZSZiO Nidzica – ZS Nr 1 Biała Piska 2:1
ZSS Ełk – ZSZiO Nidzica 0:0
ZS Nr 1 Biała Piska – ZSZ Ostróda 1:2
ZSS Ełk – ZS Nr 1 Biała Piska 4:5
ZSZ Ostróda – ZSZiO Nidzica 1:1

Jesteśmy bardzo dumni z naszych wychowanków i bardzo dziękujemy im za godne reprezentowanie naszej szkoły w województwie.

Skład drużyny reprezentującej szkołę podczas wszystkich turniejów kwalifikacyjnych oraz finałowego:
D.Staroń, M.Pietkiewicz, K.Majewski, A.Wityczyn, M.Bartnowski, K.Gergola, M.Reszka, A.Biczkowski, Sz.Wójcik, K.Kruszewski, A.Kędzierski, M.Gemski, M.Dwórznik, Sz.Świety, A.Molotvskyi

(Odwiedzin: 26 ,Dzisiaj : 1 )