ZŁOTA SZKOŁA NBP

Posted on Posted in Bez kategorii

W okresie od 18 stycznia do 30 kwietnia 2021 roku nasza szkoła brała udział w I edycji programu Złote Szkoły NBP, którego organizatorem był Narodowy Bank Polski. Hasłem przewodnim był temat Giganci finansów osobistych.
Program Złote Szkoły NBP to ogólnopolski program popularyzujący wiedzę ekonomiczną w środowiskach szkolnych, jego ideą jest przygotowanie młodzieży do bezpiecznego i swobodnego poruszania się w świecie finansów oraz rozbudzanie postaw przedsiębiorczych i prospołecznych.
W ramach programu zrealizowaliśmy trzy zadania: spotkanie z ekspertem, lekcje z ekonomią oraz debatę szkolną. W programie udział wzięła klasa II GTEH oraz II PTEA, a także nauczyciele: pani Elżbieta Lipniewicz-Wątła, pani Beata Wietek, pani Jolanta Senkowska-Taborek oraz pani Marzena Giziewska. 21 czerwca 2021 roku nasza szkoła zdobyła tytuł Złotej Szkoły NBP.

(Odwiedzin: 14 ,Dzisiaj : 1 )