Sebastian Radzimiński znów na I miejscu.

Posted on Posted in Bez kategorii

Chyba nie będzie zdziwieniem, jeśli poinformujemy, że nasz uczeń Sebastian Radzimiński ponownie tryumfuje. Tym razem Sebastian przy wsparciu swoich współpracowników ze Stowarzyszenia RzeczJasna oraz p. Kingi Tańskiej, zrealizował film, który został zgłoszony do I. edycji konkursu pt. „Opowiedz mi o życiu w PRL-u, czyli codzienność minionej epoki”. Sebastian zajął I miejsce w kategorii „praca multimedialna”.

Zadaniem uczestników było zaprezentowanie życia codziennego ludności mieszkającej na obszarze współczesnego województwa warmińsko-mazurskiego w okresie Polski „ludowej” 1944-1989. Należało zatem zebrać, opracować i utrwalić relacje świadków historii minionej epoki. Film pokazuje kontrast między systemem oświaty w PRL, a tym dzisiejszym. Trzy emerytowane nauczycielki, p. Elżbieta Urbanowicz, p. Jadwiga Ruszczak oraz p. Urszula Lipska, opowiedziały naszemu uczniowi, jak to kiedyś wyglądało i jako ekspertki odpowiadały w QUIZIE, w którym udział wzięli: Kinga i Jakub, czyli koleżanka i kolega Sebastiana. Jak zwykle serdecznie gratulujemy Sebastianowi i jego opiekunce i życzymy dalszych sukcesów, jednocześnie dziękując za godne reprezentowanie naszej szkoły.

(Odwiedzin: 24 ,Dzisiaj : 1 )