Nauczyciele

Teacher in the classroom

Obecnie w szkole pracują:
NAZWISKO I IMIĘ NAUCZANE PRZEDMIOTY
Rybacki Henryk dyrektor podstawy przedsiębiorczości
Kurdziel Maja wicedyrektor ds. dydaktycznych chemia, przedmioty zawodowe
Rubczewski Wacław wicedyrektor ds. wychowawczo opiekuńczych matematyka
Wietek Beata kierownik szkolenia praktycznego przedmioty zawodowe
Konstantynowicz Barbara kierownik internatu pedagog, wychowanie fizyczne
Bartnicka Wiesława przedmioty zawodowe
Bogusławska Dorota j.angielski
Bołba Agata j. polski
Borzuchowska Regina j. niemiecki
Buczyńska Dorota rewalidacja
Bunalska Monika przedmioty ekonomiczne
Cichocka Aleksandra j. angielski
Czajkowska Marta przedmioty zawodowe
Czekil Emil wych. Internatu
Dendor-Koterwas Joanna
Dziąba Krystyna religia
Fąk Katarzyna biblioteka
Fijas Katarzyna podstawy przedsiębiorczoœci
Giziewska Marzena przedmioty zawodowe
Gunkowska Alicja biblioteka, przedmioty informatyczne
Gutfrańska Wiletta wychowanie fizyczne
Jadczak – Torska Renata chemia
Janiszewska Iwona j. angielski
Jaszkiewicz Piotr przedmioty informatyczne , matematyka
Juraś Piotr przedmioty specjalistyczne
Karbowski Piotr biologia, geografia
Kazimierczyk Paweł wychowanie fizyczne
Kijewska Kamilla matematyka
Kołodziejska Agnieszka wych. internatu
Kopiczko Maria s. Jolanta religia
Kopylec Tomasz wych. internatu
Krezymon Aleksandra wych. internatu
Kropidłowska Maria pedagog szkolny
Księżopolska Małgorzata świetlica, wiedza o kulturze
Kurek Marta historia
Kwacz Małgorzata wychowanie fizyczne ; przedmioty zawodowe
Kwacz Ryszard przedmioty informatyczne, wych. fizyczne
Laskowska Anna wych. Internatu
Lipniewicz-Wątła Elżbieta przed. ekonomiczne
Low-Nowogrodzka Magdalena j. angielski
Łabacka Barbara przedmioty zawodowe
Maliszewski Kamil wychowanie fizyczne
Mańka Jarosław PO
Maraszek Agnieszka przed. ekonomiczne
Masiul Aleksandra j.angielski
Michałowicz Dariusz przedmioty zawodowe
Michlewicz Magdalena wychowanie fizyczne
Michowska Dorota przedm. ekonomiczne, WOS
Miśkiewicz Iwona wych. internatu
Młynarczyk Krystyna j. angielski
Moder Eugeniusz J. przedmioty zawodowe
Muchowska Dorota wych. internatu
Nazaruk Wiktor przedmioty informatyczne
Nowakowska-Prześniak Joanna przedmioty zawodowe
Nykiel Anna przedmioty zawodowe
Odolińska Agnieszka wych. internatu
Pękacz Dorota matematyka
Piasecka Urszula wych. internatu ;
Raszyńska Klaudia j. niemiecki
Ruszczak Jadwiga geografia
Sadowski Marcin matematyka
Sarnecka Maria przedmioty ekonomiczne
Senkowska Jolanta doradca zawodowy, wych. do życia w rodzinie
Sędacka Izabela przedmioty zawodowe
Sikorska Iwona j. angielski
Sposób Alicja wych. internatu
Sposób Alina j. niemiecki
Stanowicka Agnieszka j. polski
Staszkiewicz Katarzyna przedmioty zawodowe
Szpila Andrzej wychowanie fizyczne
Szymborski Krzysztof j. angielski
Ścibek-Galon Donata przedmioty zawodowe
Tańska Kinga historia , WOS
Tkacz Małgorzata przedmioty zawodowe
Trzebiatowska-Maciejko Ewa przedmioty informatyczne, przedmioty zawodowe
Urbanowicz Elżbieta chemia
Wapniarz Bożena przysposobienie obronne, przedmioty zawodowe
Wińska Danuta j. polski
Wiśniewska Joanna biologia, przedmioty informatyczne
Wróbel Grzegorz religia
Zakrzewska Ewa j. niemiecki
Zaleska Agnieszka j. niemiecki
Zawadzka Katarzyna wych. Internatu

 

(Odwiedzin: 6 217 ,Dzisiaj : 5 )