Odznaka Honorowa

Abiturienci  wyróżnieni Odznaką Honorowego Ucznia w roku szkolnym 2017/2018

1. Kamila Róża Krysiak – technik ekonomista  – 1/118/2017/2018
2. Emilia Paulina Róg– technik ekonomista  – 2/119/2017/2018
3. Arkadiusz Brzozowski – technik informatyk  – 3/120/2017/2018
4. Kamila Wiśniewska – technik obsługi turystycznej  – 4/121/2017/2018
5. Natalia Dorota Baniewicz – technik ekonomista – 5/122/2017/2018

Abiturienci  wyróżnieni Odznaką Honorowego Ucznia w roku szkolnym 2016/2017

1. Monika Golińska – technik hotelarstwa – 1/102/2016/2017
2. Agnieszka Majkowska – technik żywienia i usług  gastronomicznych – 2/103/2016/2017
3. Martyna Warszawska – technik ekonomista  – 3/104/2016/2017
4. Mateusz  Sawka  – liceum ogólnokształcące – 4/105/2016/2017
5. Andżelika Sobota – technik ekonomista – 5/106/2016/2017
6. Karolina Malinowska  – liceum ogólnokształcące  – 6/107/2016/2017
7. Aleksandra Rosochacka – technik ekonomista – 7/108/2016/2017
8. Katarzyna Wojciechowska – technik ekonomista – 8/109/2016/2017
9. Angelika Chuda – liceum ogólnokształcące – 9/110/2016/2017
10. Aleksandra Dorosz – technik ekonomista – 10/111/2016/2017
11. Anna Kołodziejska – technik obsługi turystyki – 11/112/2016/2017
12. Paulina Zawalich – technik żywienia i usług gastronomicznych – 12/113/2016/2017
13. Olga Grubska – technik obsługi turystyki – 13/114/2016/2017
14. Paulina Kędzierska – technik obsługi turystyki – 14/115/2016/2017
15. Klaudia Tomaszewska – technik obsługi turystyki – 15/116/2016/2017
16. Marcin Kowalczyk – liceum ogólnokształcące – 16/117/2016/2017

Abiturienci  wyróżnieni Odznaką Honorowego Ucznia w roku szkolnym 2015/2016

Aleksandra Werner – technik hotelarstwa – 1/95/2015/2016

Patrycja Werner – technik hotelarstwa – 2/96/2015/2016

Amelia Zdziebłowska – liceum ogólnokształcące – 3/97/2015/2016

Oliwia Żaneta Maćko – liceum ogólnokształcące – 4/98/2015/2016

Konrad Korsch – liceum ogólnokształcące – 5/99/2015/2016

Małgorzata Katarzyna Barnik – technik ekonomista – 6/100/2015/2016

Maria Magdalena Barnik – technik ekonomista – 7/101/2015/2016

Rok szkolny 2012/2013

Arkadiusz Łukasz Krajzewicz technikum ekonomiczne
Maciej Wiktorowicz technikum informatyczne
Marek Piłat technikum ekonomiczne
Krystian Grabowski technikum ekonomiczne
Magdalena Kopczyńska technikum ekonomiczne
Natalia Demczuk technikum hotelarskie
Adam Marceli Nadara technikum informatyczne
Patryk Woszewski technikum informatyczne

Rok szkolny 2011/2012

Ewelina Czerwińska 1/59/2011/2012 TE
Paulina Kowalczyk 2/60/2011/2012 THT B
Paweł Piętka  3/61/2011/2012 TE
Ewelina Pyrzanowska  4/62/2011/2012 THT B
Jolanta Rekowska  5/63/2011/2012 TE
Natalia Zambrowicz  6/64/2011/2012 TE
Michał Kowalski 7/65/2011/2012 TI A

Rok szkolny 2010/2011

Magdalena Makrocka 1/43/2010/2011 TE
Paulina Furmanek 2/44/2010/2011 TE
Wojciech Bieńkowski 3/45/2010/2011 TIA
Agnieszka Piłat 4/46/2010/2011 THTB
Aleksandra Kwiatkowska 5/47/2010/2011 TE
Aleksandra Radecka 6/48/2010/2011 TE
Magdalena Dobrzeniecka 7/49/2010/2011 THTB
Ewelina Gamrat 8/50/2010/2011 TE
Patrycja Wąsiewska 9/51/2010/2011 THTA
Monika Makar 10/52/2010/2011 TE
Paweł Wąsowski 11/53/2010/2011 TIA
Angelika Grabowska 12/54/2010/2011 THTA
Marlena Erdman 13/55/2010/2011 TE
Monika Grabowska 14/56/2010/2011 TE
Genowefa Mirosław 15/57/2010/2011 TE
Wojciech Szczepański 16/58/2010/2011 TH

Rok szkolny 2009/2010

Magda Bogucka 1/38/2009/2010 TE
Natalia Dongowska 2/39/2009/2010 TE
Wioletta Jaworska 3/40/2009/2010 TH
Paulina Kasperowicz 4/41/2009/2010 THT
Anna Sotnik 5/42/2009/2010 TE

Rok szkolny 2008/2009

Chrzanowska Magdalena 1/28/2008/2009 IVB
Ciulak Joanna 2/29/2008/2009 IVTHTB
Dubicka Barbara 3/30/2008/2009 IVB
Grzelak Weronika 4/31/2008/2009 IVTHTB
Makowska Joanna 5/32/2008/2009 IIIL
Mirosław Ewelina 6/33/2008/2009 IVF
Piłat Natalia 7/34/2008/2009 IVF
Roszak Anna 8/35/2008/2009 IVTH
Szybkowska Patrycja 9/36/2008/2009 IVF
Zamana Ewelina 10/37/2008/2009 IVTHTB

 

(Odwiedzin: 345 ,Dzisiaj : 1 )