img,gcsi,623AE7D87370163CE10CB670AEA28467DA9DA9DD,mpid,7,maxwidth,1920,maxheight,977

Wielki sukces Sebastiana!

Posted on Posted in Bez kategorii

Nasz uczeń i kolega Sebastian Radzimiński przystąpił do ogólnopolskiego Konkursu  filmowego dla młodych reżyserów #POWEROFFAMILY https://poweroffamily.pl/konkurs-dla-mlodych-rezyserow/.
Organizatorem Konkursu Filmowego „Po pierwsze rodzina” jest Stowarzyszenie Rodzice Chronią Dzieci. Konkurs realizowany jest w trzech etapach.

Do Konkursu zachęciła ucznia pani Jola Senkowska, nauczyciel  przedmiotu Wychowanie do życia  w rodzinie. Konkurs wymaga dużego zaangażowania i samodzielnej pracy od Sebastiana, ponieważ musi on się wykazać profesjonalizmem oraz umiejętnościami                                    w nagrywaniu filmów.

Dziś Sebastian jest w czołówce, ponieważ dostał się do trzeciego etapu !!!

W I etapie uczeń wybrał temat: Od wnuczka do dziadka – niezła to gratka. Rodzina wielopokoleniowa. Film zdobył bardzo duże uznanie publiczności. Obejrzyj film: https://poweroffamily.pl/laureaci-i-etapu/4/

W II etapie Sebastian uczestniczył w warsztatach filmowych prowadzonych poprzez media społecznościowe na zamkniętej grupie dyskusyjnej. Po przeprowadzonych warsztatach  musiał przygotować film z uwzględnieniem doświadczeń i wiedzy zdobytych w czasie warsztatów. Na tym etapie jury wybrało pięciu zwycięzców, w tym naszego Sebastiana. Obejrzyj film: https://poweroffamily.pl/filmy-finalowe/

Sebastian  zdobył nagrody: zestaw akcesoriów filmowych obejmujący: stablilizator obrazu –gimbal dji osmo mobile 3, mikrofon kierunkowy do smartfona i uchwyt do zamontowanie mikrofonu oraz nagrodę rzeczową o wartości max.1200 zł.

Dziś Sebastian przygotowuje się do III etapu. Uczestnicy trzeciego etapu Konkursu będą wspólnie przygotowywać film krótkometrażowy “Po pierwsze rodzina” o tematyce związanej z tematami konkursowymi, który zostanie zrealizowany przy wsparciu profesjonalnej ekipy filmowej i profesjonalnego sprzętu filmowego. Przygotowany film zostanie opublikowany w Internecie na stronie www.poweroffamily.pl. oraz na profilach społecznościowych Organizatora Konkursu. Uczestnicy etapu III Konkursu zostaną odnotowani jako współautorzy filmu finałowego.

 

Sebastian marzy o karierze operatora kamery, a ten Konkurs jest dla niego świetnym sprawdzianem umiejętności. Być może jest to początek jego drogi zawodowej?

 

 

Data: 10.12.2020 r.

Tekst: Jolanta Senkowska

(Odwiedzin: 7 ,Dzisiaj : 1 )