90912925_128684752051312_6762025132484460544_o

Młodzież i jej pasje- kolejna odsłona projektu w internacie.

Posted on Posted in Bez kategorii

Podążając za słowami Balzaca: „Nie istnieje wielki talent bez wielkiej siły woli” możemy powiedzieć, iż wielka praca i wyrzeczenia stoją za każdą pasją.

W Internacie ZSZ im. S. Petőfi  swoją drugą odsłonę prezentuje projekt „Młodzież z pasją” . Ma on na celu lepsze poznanie młodzieży, promuję i  motywację wychowanków do rozwijania swoich pasji oraz dzielenia się nimi ze społecznością internacką.

Martyna Jarząbek- wychowanka Internatu, uczennica klasy III, przedstawiła swoje prace- fotografie. Jak sama mówi- pasjonuje się fotografią cyfrową, fotografuje od 3 lat i swoje pierwsze kroki stawiała utrwalając na zdjęciach piękno mazurskiej przyrody. Ma na swoim koncie portrety, które lubi najbardziej, ale również sesje okolicznościowe oraz dla lokalnych firm. Martyna mówi :”Inspiruje się dosłownie wszystkim- antycznymi meblami, postaciami z filmów, rzeczami, które nas otaczają. Bo złożone w jedność mogą tworzyć wspaniałe rzeczy”.  Martyna to samouk, a wiedzę czerpie z blogów, filmów profesjonalistów oraz warsztatów. Obecnie fotografuje „lustrzanką” i ma nadzieję, że będzie dalej się rozwijać. Przedstawiamy kilka fotografii Martyny.

Data: 4.05.2020 r.

Tekst i foto: A. Kołodziejska, M. Jarząbek.

(Odwiedzin: 16 ,Dzisiaj : 1 )