IMG-20200214-WA0002

„Walentynkowe Karaoke w Ekonomiku”

Posted on Posted in Bez kategorii

Dnia 14.02.2020 r. odbyło się „Walentynkowe Karaoke w Ekonomiku”.

Na początku spotkania Pan Dyrektor Henryk Rybacki wręczył nagrody dla zwycięzców konkursu na najciekawszą kartkę walentynkową. I miejsce zajęła uczennica klasy I GTIA Weronika Jasińska, II miejsce uczennica klasy I GLPW Patrycja Kwaśna, a trzecie Kinga Jarzynka uczennica klasy I GTEB. Serdecznie gratulujemy. Wszystkie kartki walentynkowe, wykonane przez uczestników konkursu  ozdobiły świetlicę, w której spotkali się uczniowie biorący udział w szkolnym karaoke.

Podczas muzycznego spotkania w klimacie święta zakochanych uczniowie szkoły solo, duetach i większych grupach prezentowali swoje muzyczne umiejętności i bawili się przy tym wyśmienicie. Każdy z uczestników otrzymał upominki, które ufundowała Rada Rodziców i Stowarzyszenie Szansa. Na zakończenie uczestnicy oddawali swój głos na, według ich zdaniem, najciekawszy występ. Po zliczeniu głosów okazało się, że w tym roku „Walentynkowym Mistrzem Karaoke w Ekonomiku” została grupa muzyczna z klasy III TS. Uczniowie otrzymali pamiątkowy dyplom oraz trzy wejściówki do Parku Trampolin, którą zostaną rozlosowane między występujących, a przekazane przez Pana Dyrektora Henryka Rybackiego.

W spotkaniu uczestniczyły Panie Małgorzata Kwacz i  Katarzyna Fąk, które wspierały występujących i dbały i uwiecznienie ich na zdjęciach. Dziękujemy.

Organizatorkami cyklicznej, już po raz IX, imprezy były Panie Monika Bunalska, Małgorzata Księżopolska i Donata Ścibek-Galon, które już myślą o małym jubileuszu w przyszłym roku.

(Odwiedzin: 54 ,Dzisiaj : 1 )